Stavby Pagač

Novostavby:

Jsme schopni zabezpečit kompletní dodávku stavby od A až do Z .Stavíme podle Vašeho projektu, ale pokud ještě projekt nemáte náš projektant Vám sním rád pomůže. Stavíme rodinné domy, menší průmyslové objekty, garáže, ploty a opěrné zdi.


Rekonstrukce:

Provádíme rekonstrukce rodinných domu i podnikatelských objektů. Izolace budov, sanace, drenáž a drenáže objektů.


Zemní práce:

Zabezpečujeme elektrické přípojky, plynové přípojky, kanalizace, výkopy bazénů, stavební výkopy, terénní úpravy a drenáže.

Technika : Minirypadlo VOLVO

Díky malým rozměrům minibagru, dokážeme pracovat i na místech, kde není dostatek prostoru pro větší stroje. Další výhoda, je malá hmotnost stroje, takže nedochází k velkému zatěžování terénu a tím k jeho poškození.

Ceny služeb máme smluvní, dle rozsahu a povahy zakázky. Napište nám, rádi Vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci.


Koupelny, bytová jádra:

Provádíme obklady a dlažby koupelen, schodišť, teras a výrobních prostor, kompletní elektroinstalace a vodoinstalace. Zajišťujeme kompletní rekonstrukci bytových jader v panelových a bytových domech.


Rádi Vám zhotovíme cenovou nabídku, nyní i grafický návrh zdarma.


Zámkové dlažby:

Kompletní realizace přístupových ploch k objektům (nájezdy, cesty, chodníky, pergoly). Pokládáme zámkovou i zatravňovací dlažbu (beton, plast). Po dohodě je možná i příprava podloží (odbagrování stávajícího terénu, drenážní vrstva, štěrky).